kkwm.pl events to rozwinięcie naszej autorskiej platformy cowork by kkwm.pl. Jest to natywna aplikacja dedykowana na system Android, która umożliwia tworzenie wydarzeń połączonych z lokalizacją. Ma ona za zadanie usprawnić planowanie dnia.

Nie pisz nic, tylko działaj

Aplikacja cechuje się dopracowanym UX, który tłumaczy interakcje wprowadzane dotykiem na prawdziwy tekst. Lokalizacja wprowadzana jest za pomocą pinezki, a aplikacja już sama pobiera dokładne położenie obiektu docelowego. To nie wszystko – aktualna lokalizacja również jest widoczna w aplikacji jako tekst. Nie trzeba nic wpisywać – my to wiemy.

Mapy, mapy, mapy 🙂

kkwm.pl events na każdym kroku mówi o swoim przeznaczeniu – planowanie wyjazdów. Co za tym idzie w każdym miejscu interface jest interaktywna mapa, która obrazuje lokalizację docelową. To nie wszystko – jeżeli znajdujemy się w zasięgu naszego celu dodatkowo na mapie jest widoczna nasza lokalizacja na bieżąco.

A co jeżeli jestem daleko i chcę dojechać do celu?

To proste – dotknij „Kliknij, aby wyświetlić trasę„. Zostaniesz przeniesiony do swojej domyślnej nawigacji i wprowadzimy do niej za Ciebie docelowe współrzędne. Oddaj się podróży 🙂


Zadania wykonane przez ponk:

  • Zaprojektowanie UX i UI aplikacji
  • Zaprogramowanie aplikacji oraz integracja z Google Maps i innymi usługami lokalizacji