zrzut-ekranu-2016-10-13-23-04-04

Na łamach naszego bloga niedawno pojawił się wpis dotyczący networkingu. Opisywaliśmy wtedy zamysł całej aplikacji i upraszczanie każdego kroku. Teraz postanowiliśmy poddać dokładnej analizie stronę coming soon produktu.

Coś więcej niż strona coming soon!

My w ponk lubimy bawić i zaskakiwać – podobnie było i w przypadku projektowania strony coming soon. Liczniki do otwarcia i zwykły, nudny napis na środku to dla wszystkich męcząca rzeczywistość. Nie dla nas – dla nas to kolejna okazja, aby wykazać się zdolnościami projektowymi.

Przejrzyście, prosto i na temat

Postanowiliśmy, że nie ma lepszego miejsca na prezentację zalet produktu, niż strona informująca, iż strona docelowa jest w budowie. Zaczęliśmy później analizować jak można to ładnie zaprezentować – wiemy – zakodujmy naszą grafikę z FanPage w HTML’u. Przyjęła się tam nadzwyczaj ciepło przecież!

Jak powiedzieli tak zrobili 😉

Przenieśliśmy i przygotowaliśmy ponad 200 wariantów tekstowych, które były losowo wybierane podczas ładowaniu strony. Zyskaliśmy dzięki temu spójność z prezentowanymi wcześniej treściami i przede wszystkim wzbudzenie zainteresowania produktem. Wystarczyło dwukrotnie odświeżyć stronę, aby poznać pełną ideę produktu.

Zakodowanie tej strony trwało zaledwie 30 minut. Napisanie coming soon trwa około 5, ale warto było poświęcić dodatkowe 25 minut, by uzyskać efekt WOW.


Zadania wykonane przez ponk:

  • Projekt graficzny loga, grafiki i strony
  • Teksty, które losowo były wybierane dla każdego odwiedzającego
  • Zakodowanie strony losującej treść z całą logiczną częścią i możliwością rozbudowy o nowe treści