W życiu chodzi o to, aby się nie bać spełniać swoich marzeń. To niby tak niewiele, ale praktyka pokazuje, że jednak wiele. Zacznijmy po prostu je spełniać – pomagać ludziom zacząć to, co zawsze chcieli zacząć.

ponk liczy sobie już ponad 5 miesięcy doświadczenia. Niby niewiele, ale to były pracowite, efektywne i uczące miesiące. Czas, w którym niejedno marzenie zostało przez nas spełnione.

Uzyskaliśmy zaufanie klientów polskich i zagranicznych (USA, Wielka Brytania), z którymi zrealizowaliśmy niejeden wspólny projekt. Projekty, które pokryły się z tymi wyśnionymi.

Spełniacie marzenia? Jesteście czarodziejami?

Nic nam o tym nie wiadomo, ale to nam nie przeszkadza działać. Cechuje nas to, że mamy zgraną ekipę i współpracujemy z kilkoma zewnętrznymi firmami. Co za tym idzie jesteśmy w stanie dostarczyć kompleksowe rozwiązanie – nie jesteśmy tylko grupą programistów. Posiadamy też kompetencje w designie, fotografii, copywritingu, tłumaczeniach i testach.

Chcę zacząć działać, ale się na tym nie znam

Zapomniałem dodać, że ponk ma też kompetencje interpersonalne. Umiemy rozmawiać po polsku o Twoim projekcie – nie musisz być specjalistą w żadnej z dziedzin, w których działamy. Wystarczy tylko chcieć 🙂

Skorzystaj z promocji na usługi programistyczne w ponk
Zobacz naszą pełną ofertę